Grynaisiais pinigais ar banko kortele

Atsiskaitymas parduotuvėje

Grynaisiais pinigais ir banko kortele gali atsiskaityti pasirinktoje parduotuvėje.


Elektronine bankininkyste

Paysera mokėjimai iš banko sąskaitos. Mokėjimą inicijuoja Paysera, todėl pinigų gavėjas elektoninėje bankininkystėje bus Paysera LT, UAB. 

Klix mokėjimai iš banko sąskaitos. Tai greitas ir saugus mokėjimo būdas, leidžiantis sumokėti už pirkinius internetu. Norėdamas(-a) atlikti mokėjimą, pasirink savo banką, prisijunk ir patvirtink mokėjimą. Klix yra saugus banko mokėjimo iniciatorius, teikiantis paslaugą pagal Europos Sąjungos direktyvą 2007/64/EB Mokėjimo paslaugos (PSD 1).


VISA, MasterCard, Maestro kortelėmis

Klix Pay by card yra galimybė mokėti VISA ir Mastercard kortelėmis. Pirmą kartą atlikdamas mokėjimą pirkėjas mokėjimo formoje gali sutikti, kad kortelės duomenys būtų išsaugoti Klix programėlėje. Jei sutiksi išsaugoti savo kortelės duomenis, kitą kartą bet kurioje svetainėje su Klix galėsi atsiskaityti greičiau, nes tavo kortelės duomenys jau bus automatiškai užpildyti. Klix kortelių mokėjimo sistema atitinka pramonės duomenų saugumo standarto (PCI DSS) reikalavimus.


Banko pavedimu

Pasirinkite mokėjimo būdą "bankiniu pavedimu" ir jums bus rodomi banko duomenys ir sąskaita į kuria pervesti užsakyme nurodytą sumą. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti užsakymo numerį. Jei reikalinga išankstinė sąskaita faktūra, ją rasi užsakymo informacijoje („Mano profilis“, „Užsakymo informacija“).

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.