Radote identišką prekę pigiau? Atsiųskite nuorodą ir gausite specialų pasiūlymą parinktą "Magna auto" komandos! 

Kaip siųsti nuorodas?

Rašykite mums“ formoje būtina nurodyti savo elektroninį paštą ar/ir telefono numerį, kuriuo su Jumis susisieks per vieną darbo dieną ir pateiks specialų pasiūlymą, jei prekė  nuorodoje atitinka šias taisyklėse nustatytus reikalavimus. 

Kada specialus pasiūlymas nesuteikiamas:

1.Kai prekė yra neidentiška, t.y. prekės visi parametrai turi būti vienodi su lyginamąja preke.

2.Kai atsiųstoje nuorodoje esančios prekės negalima įsigyti, pvz.: kai prekė neparduodama elektroninėje parduotuvėje, o tik salone, kai prekės nėra, kai prekė yra išparduota.

3.Kai lyginama prekė nėra nauja, pvz.: kai prekė yra naudota, brokuota, atnaujinta, taisyta, „pre-owed“.

4.Kai nurodytai prekei taikomos papildomos sąlygos.

5.Kai prekės kiekis yra ribotas, pvz.: kai lyginamos prekės kiekis yra labai mažas, taikomas išpardavimas.

6.Kai pardavėjas yra ne Lietuvos Respublikos įmonė.

Koks yra specialus pasiūlymas?

Pateikus šiose taisyklėse nurodytus reikalavimus atitinkančią nuorodą, Magna auto susisieks su Jumis ir pateiks Jums specialų pasiūlymą. Specialus pasiūlymas kiekvienu atveju bus individualus. Specialus pasiūlymas gali būti nemokamas prekės pristatymas, patrauklesnės kainos, alternatyvios prekės, labiau atitinkantys Jūsų poreikius pasiūlymai, daugybė kitų pasiūlymų. Konkretus pasiūlymas priklausys nuo Jūsų poreikio ir Magna-auto.lt galimybių. Specialus pasiūlymas galios 2 (dvi) dienas nuo jo pateikimo.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.